Menu

BRAMY - KROSNO PODKARPACKIE

Bramy garażowe i przemysłowe

Firma ROLMAX jest partnerem producenta NICE, którzy produkuje bramy garażowe, bramy przemysłowe, automatykę do bram i wszelkiego typu urządzenia związane z bramami wjazdowymi oraz bramami garażowymi/przemysłowymi. Jako firma, ceniąca jakość i trwałość zdecydowaliśmy się na kompleksową ofertę producenta, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe segmentowe, bramy garażowe rolowane, bramy garażowe uchylne i bramy garażowe rozwierne. Niektóre podkategorie produktów oferujemy również w przypadku bram przemysłowych.

Do oferowanych bram przez naszą firmę należą:

 

WYSOKA KLASA JAKOŚCI - BRAMY NICE

Ekipa specjalistów z naszej firmy doradzi Państwu jaka brama byłaby najlepiej wyeksploatowana biorąc pod uwagę rozmieszczenie i charakter miejsca, w którym zamontowana zostanie brama. Oprócz tego pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące bram przemysłowych oraz bram garażowych. Warto odnotować, że oprócz sprzedaży zajmujemy się serwisem, montażem oraz naprawą bram z serii NICE. 

Bramy garażowe NICE odpowiadają najnowszym standardom, które kwalifikują bramę do najbardziej wytrzymałych produktów należących do stolarki otworowej. Specjalna konstrukcja i użyte materiały w trakcie budowy bramy skutkują najlepszą trwałością, odpowiednią statyką i wysoką klasą antywłamaniową. 

 

CHARAKTERYSTYKA BRAM NICE

Bramy NICE cechują się eleganckim wykonaniem, solidnością zaimplementowanych rozwiązań, ciekawym wyglądem, a także bogatą zawartością związaną z szeroko pojętą funkcjonalnością. Kolorystyka bram jest niezliczona, dzięki czemu każdy klient może wybrać dowolny kolor zgodny z paletą kolorów RAL. Oprócz tego możliwe jest użycie oklein drewnopodobnych, które idealnie odzwierciedlą charakter prawdziwego drewna. 

Do każdej bramy garażowej i bramy przemysłowej proponujemy rozwiązania automatyczne. Stąd w ofercie znajdą Państwo szeroko pojętą automatykę do bram. W przypadku porady, czy awarii z napędem prosimy o kontakt z naszą firmą. Więcej o automatyce tutaj.

KATALOGI:

Katalog bram garażowych segmentowych

Oferta - brama garażowa segmentowa ISO 60

Dane kontaktowe

ul. Czajkowskiego 96
38-400 Krosno

Tel./fax: 13 420 27 19
Email: rolmax.krosno@op.pl

Godziny otwarcia:
09:00 - 16:00 - Pon. - Pt.
09:00 - 12:00 - Sob.

Mapa dojazdu