Menu

ROLETY - KROSNO PODKARPACKIE

Firma ROLMAX zajmuje się sprzedażą, serwisem, montażem oraz naprawą rolet zewnętrznych oraz rolet wewnętrznych. W przypadku asortymentu zewnętrznego oferujemy produkty znanego producenta systemów osłonowych, firmy ALUPROF.

Głównym produktem z wcześniej wspomnianych kategorii są rolety zewnętrzne wykonane z aluminium, a konkretnie:

 • rolety adaptacyjne,
 • rolety antywłamaniowe,
 • rolety podtynkowe,
 • rolety nadstawne. 

 

Rolety, żaluzje, verticale, plisy

Nasza firma od ponad kilkunastu lat specjalizuje się w branży systemów osłonowych, dlatego dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy oferujemy produkty najlepszej klasy. Nasz asortyment cechuje się ponadmiarową jakością, długotrwałą wytrzymałością, niesamowitą elegancją i gwarancją na lata. Pracownicy naszej firmy dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały wysokie wymagania stawiane przez klienta. Oprócz tego wspomnieć należy, że jako jedna z nielicznych firm oferujemy pełne doradztwo, a także serwis pogwarancyjny na produkty, które oferujemy. 

W naszej ofercie, oprócz rolety aluminiowych (zewnętrznych), znajdą Państwo wszelkiego typu osłony zewnętrzne, czyli:

 • rolety materiałowe,
 • rolety wolnowiszące,
 • rolety dachowe,
 • rolety dzień noc,
 • żaluzje drewniane,
 • żaluzje aluminiowe,
 • verticale, a także moskitiery. 

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety aluminiowe są systemem osłonowym, który z wiadomych przyczyn zapewnia ochronę przed nadmierną ilością światła, przed utratą energii cieplnej, przed włamywaczami oraz zapewnia komfort, spokój, dzięki zwiększonej izolacji akustycznej. 

Rolety zewnętrzne są wykonane z wysokiego gatunku materiałów aluminiowych, dlatego na tle innych firm cechują się nietuzinkową jakością. Aby usprawnić energetyczny bilans domu wystarczy zdecydować się na system: podtynkowy, nadstawny lub adaptacyjny. Rolety ALUPROF zapewniają latem przyjemny chłód w pomieszczeniu, natomiast w okresie zimowym są dodatkową barierą, która zatrzymuje uciekające ciepło z domu, dzięki czemu koszty za energię są o wiele mniejsze. 

Dom, biuro, czy inny budynek powinien być miejscem, w którym osoba nań przebywająca powinna czuć komfort psychiczny i fizyczny, dlatego decyzja o zaimplementowaniu rolet zewnętrznych jest doskonałym pomysłem, jeżeli chcemy ochronić nasz dom, czy pomieszczenie przed osobami trzecimi. Tego typu rozwiązanie jest możliwe, dzięki odpowiedniej strukturze rolety antywłamaniowej.

Rolety ALUPROF posiadają klasę RC3  w kategorii rolet antywłamaniowych. Tego typu ocena została uzyskana, dzięki badaniom, na których wskazano, że rolety antywłamaniowe spełniają standardy PN-EN 1627:2011. 

 

Do rolet zewnętrznych oferujemy dwa rodzaje sterowania:

 • sterowanie ręczne (za pomocą zwijacza, linki, paska, korby i sprężyny)
 • sterowanie elektryczne (za pomocą przełącznika, włącznika, pilota, nadajnika, a nawet urządzania jakim jest smartphone, tablet, a nawet komputer)

Systemy rolet zewnętrznych dostępne w naszej ofercie:

 

ROLETY WEWNĘTRZNE

Asortyment osłon wewnętrznych jest szeroki, dlatego jako profesjonalna firma oferujemy niemalże każdą podkategorię produktów należących do tych poszczególnych systemów. Podstawowymi funkcjami osłon wewnętrznych jest ochrona przed promieniowaniem świetlnym, możliwość zaciemniania pokoju, czy możliwość udekorowania pomieszczenia. 

Rolety, żaluzje czy plisy możemy znaleźć niemalże w każdym domu, czy pomieszczeniu, dlatego ich rosnąca popularność z roku na rok, skutkuje wdrażaniem, co raz to nowszych modeli w asortymencie naszej firmy. Nasze produkty, tak samo jak w przypadku rolet zewnętrznych, są wykonane z wysokiej klasy materiałów (tekstylia). Oprócz tego, tkanina będąca głównym elementem rolety, żaluzji, czy plisy jest impregnowana, dzięki czemu jest odporna na skraplanie się, a nawet osadzanie się brudu, czy kurzu. Nasze rolety, plisy i żaluzje nie tylko ochronią pomieszczenie przed uciążliwym światłem, ale również ozdobią je w sposób pasujący do stylu domu. 

Do rolety wewnętrznych, dostępnych w ofercie, zaliczamy: rolety wolnowiszące, rolety materiałowe, rolety dzień noc,  rolety dachowe, rolety z kasetką oraz rolety bez kasetki.

 

ASORTYMENT WEWNĘTRZNY

Do żaluzji wewnętrznych zaliczamy: żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe (verticale) oraz żaluzje plastikowe (na życzenie klienta). 

Oprócz powyższego asortymentu oferujemy plisy, które potocznie nazywane są żaluzjami plisowanymi. Plisy są kategorią osłon, która ostatnimi czasy zyskała na popularności, ze względu na szerokie spektrum zastosowań. W związku z tym plisy możemy użyć jako zasłony w kuchni, w łaziencie, sypialni, a nawet pokoju dziennym.

Ostatnim typem, o którym należy wspomnieć jest moskitiera, którą można zakupić w naszej firmie. Podstawową funkcją moskitiery jest ochrona pomieszczeń przed różnego typu insektami, małymi stworzeniami, a nawet większymi zwierzętami, oczywiście w przypadku moskitier metalowych. W sezonie letnim moskitiera idealnie ochroni nas przed niekomfortowymi zdarzeniami w postaci komarów, czy much. 

Katalogi - systemy osłonowe:

Rolety zewnętrzne ALUPROF - profile

Rolety zewnętrzne ALUPROF - systemy

Dane kontaktowe

ul. Czajkowskiego 96
38-400 Krosno

Tel./fax: 13 420 27 19
Email: rolmax.krosno@op.pl

Godziny otwarcia:
09:00 - 16:00 - Pon. - Pt.
09:00 - 12:00 - Sob.

Mapa dojazdu